Navigácia

Obsah

Návšteva študentov Katolíckej Univerzity Ružomberok z Indie

Typ: ostatné
Študenti z IndieDňa 18.05.2018 poctili náš Detský domov študenti sociálnej práce z Katolíckej Univerzity v Ružomberku.

Dňa 18.05.2018 poctili náš Detský domov študenti sociálnej práce z Katolíckej Univerzity v Ružomberku, ktorí prišli až z Indie. Zaujímali sa o to, ako u nás funguje systém sociálno-právnej ochrany detí, akú formu sociálnej práce vykonávame  v detskom domove, s akými ťažkosťami sa v našej práci potýkame. Tiež sme navštívili spolu so študentami naše priestory pre odbornú činnosť, ako aj jeden domček, kde sú umiestnené naše deti. Stretnutie bolo veľmi príjemné, študenti boli veľmi milí, dokonca aj naše deti sa zaujímali o ich krajinu, o to, akú majú kultúru, akým jazykom hovoria, ako sa im na Slovensku páči. Sme radi, že sme sa mohli venovať ľuďom, síce s inou kultúrou, ale s podobným sociálnym a ľudským cítením. 


Vytvorené: 6. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 6. 6. 2018 14:37
Autor: